Jooga Tallinnas algajatele

Esimene joogatund 15. jaanuaril! Liituda võid kogu hooaja jooksul !

 


Turvaline jooga aluste tundmaõppimine, kus omandad joogaharjutused, esmased hingamise ja lõdvestumise tehnikad, mis loovad hea enesetunde ja aitavad tervist korras hoida.


Õpime : praktilisi oskusi õige rühi ja isteasendi saavutamiseks samuti seljapingete ja -valude ärahoid-miseks, spetsiaalseid harjutusi olulisemate liigeste jätkuvaks korrashoiuks, praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest lõdvestus-viisidest, joogalikke hingamise harjutusi, mille abiga on võimalik tuua rohkem tasakaalukust meie igapäevaellu, järk-järgult omandame ka krija hatha jooga 18 täiuslikku põhiharjutust ning nii päikse- kui kuutervituse seeriad.

On väga hea, kui saad osaleda ka järgmistel kursustel läbi terve hooaja – regulaarne praktiseerimine tagab kindlasti oodatud tulemuse! Samas on teretulnud ka kõik huvilised. Joogas pole mahajäämine võimalik, kui sul on soov ennast tundma õppida, terveneda ning tasakaalustuda!

Võta kaasa joogamatt.

Tunnid toimuvad: igal kolmapäeval kl 19.15-20.45  Toompuiestee 10 saalis, Tallinnas. Sissepääs hoovist. Hoovis tasuta auto parkimine.

Juhendaja: Toomas Õunap (kriya hatha jooga, lõdvestumise koolitaja)

Riietus: mugav vabaaja riietus          Kaasa: jooga- või matkamatt

Registreerimine:  hathajooga@gmail.com või telefonil: 5 101 272

Kursuse tasu: üksikkord 12 €,  kuupilet (4 korda) 40 € (õpilastel ja pensionäridel 8/30).