Paarismassaaž

KURSUS TOIMUS 2013 aasta kevadel

Ma arvan, et ei ole kedagi, kes ei ole kodus kuulnud seda lauset: Ole hea ja tee mulle massaazi. Tean seda väga hästi, sest ka meie kodus kajab see suurt segadust ja elevust tekitav lause tihti.  See tähendab, et tuleb katkestada kõik toimingud, kaasaarvatud teleka vaatamine, arvutis klõbistamine või raamatu lugemine, sest lihtsalt ei ole võimalik kahte asja korraga teha. Ja see on murettekitav:)

 

Kuid huvitaval kombel tuli lahendus kohast, kust ei osanud seda oodata. Jäime peale viimast Stuudio HOW koolitust jutustama ühe väga targa mehega -Toomas Õunapiga (info Toomase kohta), kes pakkus välja sellise massaazi liigi, mille peale mina ei ole enne tulnudki. Tema on seda praktiseerinud ning ka õpetanud juba väga pikka aega ning tema kodus on kaaslase rahulolu ja sellega ka kodurahu tagatud. Selle tehnikaga saab õrn naine teha väga tugevat massaaži oma härjast isasele ja ka isane oma õrnale kaaslasele. Ja ärge kartke, riideid ei pea seljast ära võtma:)


Pärast lühikest praktiseerimist võime Mariga kinnitada, et see on midagi väga mõnusat. Kuid tahtsime teada veel ja seetõttu lubas Toomas tulla meile üks laupäev külla ja seletada täpsemalt kõiki selle massaazi saladusi, mõjusid ja tehnikaid.

 

Ühtlasi on see ka hea võimalus tutvuda meie kena stuudioga ja veeta oma laupäev natuke teistmoodi ja põnevamalt kalli inimese seltsis.

 

Registreerimiseks lihtsalt helistage Jesperile 5035800.

Kohtumiseni Stuudios How

Jesper