Alaselg ja nimmepiirkond

Alaselja valude oluliseks põhjuseks on stressi poolt põhjustatud nimmepiirkonna lihaspinged.
Koolitusel õpitakse ISE oma pingeid nimmepiirkonnast lahti laskma. Koolitusel omandatakse üla- ja alaselja enesemassaaži erinevad tehnikad ning lisaks:

  • Vähendatakse lülisamba kõrval olevaid lihaspingeid, mille tulemusel parandab oluliselt keha energiaringlus ja väheneb väsimus. Lülisamba ümber olevate energiakanalite blokeeringutest vabastamine aitab keha organite tööd oluliselt parandada ja tugevdada immuunsüsteemi.
  • Õpitakse nimmepiirkonda energia blokeeringutest vabastama läbi vastavate energiasõlmide (akupunktuuri punktide) mõjutamise kaudu.

 Tihti on blokeeringud nimmepiirkonnas jalgade, puusa-piirkonna kui alakeha vereringe ja energiaringluse takistuse ning suure väsimuse põhjuseks. Kui see olukord kestab pikemat aega nõrgeneb immuunsüsteem ja järgnevad valud ning haigused.
  • Õpitakse emotsionaalset väsimust lihtsate harjutustega leevendama.
  • Õpitakse vastavaid lõdvestus ja hingamistehnikaid ning lõdvestama nimmepiirkonna süvalihaseid
  • Oluline koolituse osa on “energia ringluse stimuleerimine” kus läbi enesemassaaži, akupunktuurpunktide kui seljaharjutuste vähendatakse selja pingeid ja stimuleeritakse energia ja verevarustust.
  • Vabastades nimmepiirkond blokeeringutest paraneb oluliselt peaaju verevarustus ning seeläbi mõtte ja loominguline tegevus.

Koolitaja: Toomas Õunap (enesemassaaži koolitaja, Hiina Traditsioonilise Meditsiini kool, kriya hatha jooga)

Koolitus toimub : vaata Tallinnas ja Tartus

Registreerimiseks saada e-mail: hathajooga@gmail.com

Kontakt: tel 5 101 272