Merkaba meditatsioon

Uue ajastu künnisel vajab inimkond lihtsaid kuid tõhusaid abivahendeid oma energiasüsteemi puhastamiseks, südame avamiseks. Merkaba meditatsioon on üks nendest tehnikatest, mis lisaks eelnevale, toetab inimese arengut teel iseendani.

Merkaba meditatsiooni koolitust viib läbi joogaõpetaja ja kauaaegne Merkaba meditatsiooni praktik Toomas Õunap.

Merkaba on mõiste, mida tuntakse paljudes keeltes. Vanas Egiptuses tähendas Mer-Ka-Ba mõistet, kus:

-MER tähendas teatud kindlal viisil iseenesest pöörlevaid valgusevälju. 
- KA märkis vaimu või hinge. 
- BA – keha, millele vaim oma kogemustes tugineb.

Uue Ajastu künnisel on see meditatsioon kõigile jõukohane, kes seda vähegi taotleb.

Selle meditatsioonitehnika praktiseerimine ei eelda eelnevaid teadmisi kuid eeldab suurt vastutustunnet ning mõtete ja taotluste puhtust.

Merkaba meditatsioon koosneb 4 osast ja põhineb peamiselt hingamise, kujustamise ja käteasendite ehk mudrate kombineerimisel. 
- Esimene osa on seotud oma isikliku energiasüsteemi puhastamise ja tasakaalustamisega. Teine osa taastab sfäärilise hingamise, tasakaalustab tšakrad ja sünkroniseerib parema ja vasaku ajupoolkera töö. Kolmas osa on südame avamine ja ühinemine Kristusteadvusega. Neljas osa aktiveerib valguseväljad meie ümber.

Viimasel ajal on üha enam räägitud Merkabast kui “vahendist Ülestõusmiseks”? Merkaba meditatsioon annab võimaluse ja vahendid, et õppida töötama energiaväljadega ning luua püha Armastuse atmosfääri enda ümber. Sõna-sõnalt on Merkaba jõuväli, mis ümbritseb igat elusolendit ning aktiveerub täielikult alles siis, kui isik on tingimusteta armastuse seisundis ehk ühinenud Kristusteadvusega.

See meditatsioon on ka vahend, et hoida Armastuse kõrgemat vibratsiooni oma energiaväljades keset valitsevat segadust.

Mitmed meistrid on nimetatanud Merkaba meditatsiooni, kui suurepärast vahendit, et elada üle segased ajad. See on võimas meditatsioon, mille mõju kestab kuni 48 tundi ning seda tuleb teha ainult, kõige puhtama taotlusega, jäädes armastusele orienteerituks. Meditatsiooni käigus puutume kokku kõrgemate tihedustega energiatega. Seepärast manifesteeruvad meie mõtted aktiveeritud Merkaba puhul kergemini ja kiiremini kui muidu.

Oluline, et segastel aegadel suudaksime hoida oma Armastuse kõrget vibratsiooni.


Meditatsiooni õppimise käigus:

- võimaldatakse kõigile täht tetraeedri visuaalse abivahendi kasutamine selleks, et meditatsioon oleks korrektne ja täpne.

- Merkaba meditasiooni erinevate osade õppimine.

- ettevalmistus meditasiooniks, ühtsushingamine südame pühas ruumis.

- Merkaba aktiveerimine


Aeg: täpsustumisel

Juhendaja: Merkaba meditatsiooni koolitust viib läbi joogaõpetaja ja kauaaegne Merkaba meditatsiooni praktik Toomas Õunap.

Toimumiskoht: täpsustumisel

Riietus: mugav vabaaja riietus

Registreerumiseks palun saatke e-mail hathajooga@gmail.com

Lisainfo: Toomas Õunap 5 101 272