Lõdvestumise kunst

-        Pingete avastamine. Kui oled harjunud igapäevaselt pingutama ja endast maksimumi andma, pead oskama ka õigesti lõdvestuda. Kursusel õpime pingekoldeid avastama ja vabastama joogide poolt aastatuhandete vältel väljatöötatud tehnikate abil.
-      Teadlikkus on inimese üks erilisemaid võimeid, mille kasutamine muudab inimese tulemuslikumaks, asjalikumaks ja seda väikseima pingutusega. Õpime oma teadlikkust kasutama keha lõdvestamiseks ehk teadlikku lõdvestamist.

Koolitusel õpime erinevaid iidseid lõdvestustehnikaid, mida inimene saab praktiliselt teha nii kontoris, kodus, tööl kui pinge olukorras.
-       Õpitakse märkama lõdvestuse mõju kehale. See on oluline teadmine ja tehnika, mis vaigistab nii mõtted kui emotsioonid. See tehnika annab usalduse ja kindluse, et harjutus “toimib”.
-        Õpime, kuidas rahustada nii enda kui teie juhitava meeskonna/koosoleku/klassi pingeid tekitavad emotsioonid.
-        Miks on tähelepanu valdamine võtmeküsimus töö tegemise efektiivsuses.
-        Mis on tähelepanu? Miks ta ei püsi valitud teemal lihtsalt. Miks on tähelepanu valdamine ülioluline efektiivsel lõdvestumisel. See kui hästi me oma tähelepanu valdame määratleb suuresti pingestumise kui lõdvestumise. .

-        Teeme mitmeid hingamisetehnikaid, et tuua kehasse rohkem vitaalset energiat selleks, et keha püsiks virge.
-        Õpime jooga nidra lõdvestumise tehnikaid ehk joogalikku puhkust, et parandada unekvaliteeti. Õpime õhtuseid enne magamaminekut rahustavaid ja lõdvestavaid harjutusi.

-      Õpime, kuidas tuua tööpäeva keskele värskust ja aktiivsust ning kuidas neutraliseerida stressirohkel ajal aktiivsed pinget tekitavad emotsioonid.

 

“Oskus sihikindlalt pingutada eesmärgi kohaselt võib tuua sulle edu, kuid oskus lõdvestuda on sinu heaolu vundament.”

Koolituse juhendaja on Toomas Õunap (Kriya hatha jooga õpetaja, joogaterapeut, kriya jooga pühendused I-III, jooga nidra õpetaja, lõdvestumise koolitaja)

Koht: Toompuiestee 10 saal, Tallinn

Aeg: alates 27. jaanuarist esmaspäeviti  18.00-20.00

Kursus toimub 5 korral (27. jaanuar, 03., 10., ja 17.veebruar, 02. märtsil 2020)

Koht: Toompuiestee 10 saal, Tallinn

Kursuse hind: 125 eur, soodushind 105 eur pensionäridele ja õpilastele.

Registreerimine: tel 5 101 272 hathajooga@gmail.com