DO-IN Jaapani enesemassaaž

DO-IN ehk traditsioonilisel Hiina meditsiinil põhinev enesemassaaži koolitus.

Pidev kiirustamine ja kiire elutempo loovad tingimused, kus keha liigub tasakaalust välja, seda nimetatakse ka haigestumiseks. Et püsida terve ja tasakaalus on mõistlik omandada kiire enesemassaaži tehnika, mis ergutab ja annab energiat. Vajadus massaaži järele on siis just kõige suurem, kui meil pole selleks aega või võimalust. Selle lünga täidab enesemassaaži koolitus.

Koolituse juhendaja on Toomas Õunap.

Toomas Õunap on massöör 2002. aastast, lisaks on ta erinevate joogagruppide juhendaja ja joogaterapeut, lõpetanud Neijingi Hiina Meditsiini kooli ja viib läbi erinevaid Hiina meditsiini ja stressikoolitusi ning seminare.

Järgnev koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad omandada komplekset enesemassaaži tehnikat.

DO-IN enesemassaaži koolitus põhineb traditsioonilisel Hiina meditsiini akupunktidel ja energia meridiaanidel, massaažil, vajutustel ja venitustel.

DO-IN eesmärgiks on päästa energiakanalite energiad vabalt voolama, et eluenergia saaks tõkestusteta liikuda.

DO-IN sobib kõigile (välja arvatud rasedatele teatud tehnikad).

Koolituse käigus omandatakse lisaks ka DO-IN lühimassaaž igapäevaseks energiaringluse stimuleerimiseks, ummistuste avamiseks ja jääkainete eemaldamiseks.

DO-IN massaaži oluline osa on õppida oma keha paremini tunnetama ja keskenduma rohkem nendele piirkondadele, mis vajavad enam abi.

DO-IN massaažil pööratakse palju tähelepanu kaela- ja näopiirkonna pingete vabastamisele.

Kuna DO-IN enesemassaaž sisaldab paljusid akupunktuuri punkte ja energiakanaleid, mis aitavad keha tasakaalustumisele kaasa, siis on hea, kui inimesel on eelnev teadmine kas akupunktidest või huvi Hiina meditsiini vastu, kuid see ei ole koolitusel osalemise eelduseks.

Koolitus on praktiline. Koolitusel osalemine ei eelda eelnevat ettevalmistust.

DO-IN enesemassaaži koolitusel osalenu saab lihtsad tööriistad oma energiaringluse igapäevaseks stimuleerimiseks.
Aeg: Täpsustumisel
Juhendab: Toomas Õunap

Koht: täpsustumisel

Info: tel: 5 101 272