Joogalik lõunapaus Tallinnas

…on joogatund, kus praktiseerime nii hatha jooga asanaid, kui kasutame keha pingete vabastamiseks erinevaid harjutusi ja massaaži tehnikaid.

Saad liituda kogu hooaja vältel !

jooga Tallinnas yoga

 

 

 

 

 

Kohapeal on olemas kõik joogamatid

Liituda võid kogu hooaja jooksul !

Aeg: Neljapäeviti kl 11:30–12:30;

Juhendaja: Toomas Õunap (krija hatha jooga, Hiina meditsiinikool, akupunktuur)

Toimumiskoht: Annapurna joogastuudio, Müürivahe 31–1

Riietus: mugav vabaaja riietus

Joogaliku lõunapausi ajal praktiseerime hatha jooga asanaid. Soojenduseks kasutame erinevaid enesemassaaži tehnikaid, mis lõdvestavad enamlevinud stressi piirkonnad. Teeme erinevaid venitus-, tugevdus- ja lõdvestusharjutusi. Stimuleerime ja tugevdame immuunsüsteemi. Kasutame mudrasid, mantraid ja pranajaamasid oma keha energia ringluse parandamiseks ja tasakaalustamiseks.

Kursuse tasu: üksikkord 10€, kuupilet 32€ (pensionäridele ja õpilastel 8/26). Tasuda saab kohapeal sularahas või enne tundi ülekandega MTÜ Stuudio Sada Kaheksa arveldusarvele selgitusse tunni kuupäev ja kellaaeg.

Tundi registreerimine: mob 5101 272 või e-mail: hathajooga@gmail.com

Tundides läbime sügise, talve ja kevade jooksul järk-järgult järgmised tegevused:

Sügisene immuunsüsteemi tugevdamine ja keha talveks ettevalmistamine. Stressi vähendamine peast, kuklast ja kaelast, alaseljast ja nimmepiirkonnast, kõhu- ja rinnakupiirkonnast. Jalgade ja käte pingete vähendamine. Pinge piirkondadele vastavate hatha jooga harjutuste omandamine. Erinevad lõdvestus- ja hingamistehnikad.