Hommikujooga

…on joogatund, kus äratame vitaalse keha.

Saad liituda kogu hooaja jooksul !

Aeg: Neljapäeviti kl 07.30–08.30 ja 09.00 -10.00;  VALI OMALE SOBIV AEG ISE !

Õpime lisaks erinevaid tehnikaid, pranajaamasid, mudrasid, lõdvestustehnikaid ja enesemassaaži võtteid selleks, et panna algus SUUREPÄRASELE PÄEVALE !

krija hatha jooga Tallinnas

 

Juhendaja: Toomas Õunap (krija hatha jooga,

joogateraapia, akupunktuur, enesemassaaži koolitused)

Toimumiskoht: Annapurna joogastuudio, Müürivahe 31–1

Riietus: mugav vabaaja riietus.

Joogamatid ja pleed on stuudios olemas.

Kursuse tasu: üksikkord 10 €, kuupilet 32€ (pensionäridele ja õpilastel 8/26). Tasuda saab kohapeal sularahas või enne tundi ülekandega MTÜ Stuudio Sada Kaheksa arveldusarvele selgitusse tunni kuupäev ja kellaaeg.

 

Kohapeal on olemas kõik joogamatid

Esimesse tundi registreerimine: mob 510 1272 või e-mail: akupunktuureu@gmail.com

Tundide sisu: Hommikul äratame vitaalse keha. Soojenduseks kasutame mitmeid dünaamilisi hatha jooga kompleksharjutusi, lisaks kasutatakse mitmeid enesemassaaži tehnikaid energiaringluse stimuleerimiseks.  Iga tund pööratakse tähelepanu paarile keha piirkonnale, tehakse läbi neid piirkondi pingest vabastavaid jooga valdkonda kuuluvaid venitus-, tugevdus- ja lõdvestusharjutusi. Lisaks stimuleeritakse ja tugevdatakse immuunsüsteemi ja omandatakse tehnikad keha energia ringluse parandamiseks.

Tundides läbime sügise,talve ja kevade jooksul järk-järgult järgmised tegevused:

Sügisene immuunsüsteemi tugevdamine ja keha talveks ettevalmistamine. Stressi vähendamine peast, kuklast ja kaelast, alaseljast ja nimmepiirkonnast, kõhu- ja rinnakupiirkonnast. Jalgade ja käte pingete vähendamine. Pinge piirkondadele vastavate hatha jooga harjutuste omandamine. Erinevad lõdvestus- ja hingamistehnikad.